موسیقی برای بیماران قلبی مفید است

- 1


یافته‌های پژوهشی راس ملی پژوهش ها علمی فرانسه قادر است سبب به درمان‌های جدیدی برای مشکلاتی مانند فشارخون بالا و اختلالات ضربان قلب شود و به نگهداری متانت اشخاص یاری دهد .

در مطالعات قبل , واکنش‌های فیزیکی به تغییرات آهنگ بر روی ضربان قلب بعداز گوش دادن به موسیقی‌های غمناک , خنده رو , وقار بخش یا این که تند بررسی شد .

مطالعه نو دربرگیرنده سه کمپانی کننده دچار به نارسایی قلبی خفیف بود .

در زمان کنسرت زنده پیانو کلاسیک , پژوهشگران از ضربان ساز مریض برای میزان گیری کار الکتریکی قلب آنها‌را در طی تغییرات چشمگیر در سرعت , حجم یا این که ریتم استعمال کردند .

«الین چو» , قیم مجموعه تحقیق , در این مورد میگوید : «ما از متدهای دقیقی برای ثبت برخورد قلب به آهنگ استعمال کردیم و دریافتیم یک آوا متانت بخش برای یک شخص ممکن است برای شخص دیگر برانگیزاننده باشد . »

برای مثال ممکن است برای یک شخص تغییر‌و تحول ناگهانی موقعیت آوا از آهسته به بلند , استرس زا باشد ولی برای شخص دیگری وقار بخش باشد .

چو درپی میافزاید : «با فهم و شعور شیوه عکس العمل قلب یک شخص به تغییرات آوا ما میتوانیم اقدامات متناسب با آوا را پباده سازی کنیم تا به برخورد دلخواه دست یابیم . »

به گفته پژوهشگران , اقدامات متناسب قادر است برای کاهش فشارخون یا این که کاهش ریسک اختلال‌های ضربان قلب سوای دلایل جانبی دارو استعمال شود .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *