سید محمد میر زمانی از تجربه کرونا می گوید

سید محمد میر زمانی

سید محمد میرزمانی از تجربه کرونا می گوید

سید محمد میر زمانی

سید محمد میر زمانی ضمن تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خود در عرصه موسیقی اظهار کرد : خدا را شاکرم که با مراقبت و قرنطینه کامل توانستم بیماری کووید ۱۹ را از سر بگذرانم و بار بتوانم به فعالیت‌هایم در موسیقی بپردازم .

او خاطر نشان کرد : متأسفانه من سال‌های متعددی است که دیابت دارم و در این مقطع هم نهایت تلاش خویش را انجام دادم تا نسبت به رعایت موارد پیشگیرانه برای بالا رفتن قند کارهایی را انجام دهم . در اواخر فصل‌زمستان سال گذشته بود که می‌بایست نسبت به ترمیم و درمان دندان‌هایم اقدام میکردم و به دلیل همین ماجرای بالا بودن قند خون , مراحل درمانی دندان‌هایم با مشکل مواجه میشد . در هر حال شرایط دندان‌هایم به شکلی بود که حتماً باید نسبت به ترمیم و معالجه آن اقدام میکردم . به همین منظور به پزشک مربوطه مراجعه کردم .

میرزمانی اضافه کرد : بعد از مراجعه به دندانپزشکی بود که بیمار شدم و جالب این که پزشکان اصلاً تشخیص ندادند که من به ویروس کرونا مبتلا شده‌ام . تا این که روز ۲۸ اسفند و بعد سی‌تی اسکنی که از ریه من صورت گرفت , تشخیص داده شد که بنده به کرونا مبتلا هستم و بعد بود که ماجرای معالجه , قرنطینه و مراقبت‌های پیرامونی آغاز و خوشبختانه ماجرا به شکلی جلو رفت که به لطف خدا توانستم سلامتی خویش را پیدا کنم .

سید محمد میر زمانی  در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به فعالیت‌های تازه‌اش در میدان موسیقی گفت : در این مقطع ضمن فعالیت در حوزه تدریس و امور جاری زندگی مشغول پژوهش و مطالعه روی اثر ها شاعران کلاسیک ایران از جمله حافظ , شمس و دیوان عراقی هستم که بتوانم بر اساس استخراجی که از روی این مطالعات به دست می‌آورم ایجاد چند قطعه را آغاز کنم .

او در پایان افزود : در این چارچوب فعالیت‌هایی را هم آغاز کرده‌ام که به زودی درباره آنان اطلاع رسانی خواهم کرد . به هر حال ماجرای ابتلای من به ویروس کرونا فارغ از تمام مصائب و مشکلاتی که برای اینجانب داشت و اصلاً دوست ندارم حتی درباره آن سخن بزنم , موقعیتی را فراهم آورد تا با نگاه متفاوت‌تر به زندگی , گونه دیگری به موسیقی و پژوهش در این میدان نگاه کنم .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *