X AIR X18 میکسر رؤیایی behringer

- 1

آخری جنس شرکت behringer میکسر نوع X AIR X18 هست که درین مقاله کارایی داریم با بعضا خصوصیت های منحصربه‌فرد این فرآورده آشنا شویم .

این میکسر دارنده 18 کانال , 12باس میکسر دیجیتال برای اپل , 16 برنامه midas , برای اندروید و تبلت , وای فای و یو اس بی هست . تلاش این مال در اجراهای زنده فوق العاده است و با دقت به قابلیت و امکان های زیاد بالایی که داراست سبب ساز سهولت در اجرا و در اختیار گرفتن میشود . بیشتراز 100 . 000 استفاده کننده در عالم این میکسر را خریداری کرده , و در اجراها و پروژه های بزرگ از آن لذت بردند .

WIFI میکسر به شما این قابلیت را می دهد که با استعمال از لپ تاب و تبلت و …از خط مش بدور ترانه و یا این که اجراهای خویش را در دست گرفتن و میکس فرمائید .

شگفتی میکس خودکار

از X AIR X18 همینطور میتوان در جلسات طولانی گفتگوی یکسری نفره با تعداد میکروفن های دوچندان بهره مند شد که‌این فرمان در قبلی منجر رمز و صدای فراوان و غوغا باطن اتاق یا این که استودیو می شد و عمل برای ضبط مکالمه و گفتمان طاقت فرسا بود . البته اکنون با AIR X18 فارغ از هیچ صدای مازاد و نویز که ناشی از همجواری میکروفون ها است میتوان صدای اشخاص را با شایسته ترین کیفیت ضبط کرد و برای مدام با کابل خداحافظی کرد .

ویژگی ها :

– دارنده برنامه کاربردی برای آی پد/آندروید .

– در اختیار گرفتن 18 محل ورود میکسر دیجیتال برای استودیو و اجرای زنده .

– 18 * 18 کانال , رابط USB دو طرفه برای ضبط بدون واسطه بر روی iPad و … .

– اتصال ULTRANET برای P – 16 سیستم مانیتورینگ فردی BEHRINGER است .

– سینی فوق العاده گسترده ای مطلوب برای iPads و چه بسا مینی نوتبوک .

– 6 AUX و باس LR حیاتی با درج , پردازش پویایی بی نقص و پارامتری 6 باند و یا این که 31 باند گرافیکی اکولایزر .

– 6 TRS خروجی AUX و 2 XLR خروجی اساسی به علاوه خروجی استریو RCA به وسیله اتصالات سیم تلفنی .

– 40 بیتی با ممیز شناور DSP خصوصیت های محدوده دینامیکی “ نامحدود ” با بیشتر توشه داخلی و تاخیر کلی در حدود صفر .

– برنامه های iOS بدون پول , آندروید و PC / مک * / لینوکس مو جود در دستگاه برای عملیات در دست گرفتن از رویکرد به دور از روش وب , شبکه محلی و وای فای .

– خروجی MIDI به شما اذن می‌دهد تا در دست گرفتن میکسر از روش امکانات MIDI ( مشتمل بر در دست گرفتن مکی , پروتکل ) و یا این که برای استعمال تحت عنوان یک رابط MIDI USB به کار گیری فرمائید .

– میزان مصرف برق دوچندان کم .

– پباده سازی شده در میهن آلمان .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *