مینا عضوی از گروه دخترانه AOA خودکشی کرد

گروه دخترانه AOA

مینا عضوی از گروه AOA خودکشی کرد

مینا عضو سابق گروه  دخترانه  AOA عکسی از دست خود که غرق در خون بود , منتشر کرد و در پیامی نوشت : ( می خواهم بروم , اینجا دردناک است . وقتی که مردم به مراسم ختمم هم نیایند . به خاطر ابلیس بودن شما نمی‌توانم زندگی کنم ( .
مینا عکسی از دست خود که غرق در خون بود , منتشر کرد و پیامی خطاب به جیمین ( لیدر سابق گروه دخترانه  AOA ) , سولهیون و مدیر کمپانی FNC نوشت : ( میخواهم بروم , اینجا دردناک است . زمانی که مردمان به مراسم ختمم نیز نیایند . شما کثیف می باشید . به خاطر ابلیس بودن شما نمی‌توانم , زندگی کنم ( .

پس از تکثیر این متن , شرکت FNC با پلیس و مأموران اورژانس تماس گرفته و آن ها به سرعت خود را به منزل مینا رسانده‌اند .

مینا عضو گروه دخترانه AOA در بیمارستان تحت درمان است

گروه دخترانه AOA

اکنون شرکت FNC با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده است , مینا به بیمارستان نزدیک محل زندگی خویش انتقال داده شده و تحت معالجه است .

همانطور که می دانید , چندی پیش , مینا هم گروهی خویش یعنی جیمین را به زورگویی متهم کرد و به همین دلیل , جیمین گروه  دخترانه  AOA را ترک کرد .
گروه ای‌اوای ( انگلیسی : AOA‎ , هانگول : 에이오에이;مخفف Ace of Angels ) یک تیم دخترانه کی – پاپ است که در 30 جولای سال ۲۰۱۲ میلادی زیر نظر شرکت FNC با سینگل Angels ’ Story آغاز به کار خود کردند .

اعضای این مجموعه هشت نفر می باشند که دربرگیرنده : هه‌جونگ – چانمی – جیمین – یونا – چوا – مینا – سولهیون – یوکیونگ میباشند اما یوکیونگ تنها در زیرگروه aoa یعنی aoa black بوده است که در ماه اکتبر ۲۰۱۵ تیم را ترک کرد . همینطور چوا نیز در ژوئن۲۰۱۷ به دلیل افسردگی تیم راترک کرد . مینا هم در ۱۳ مِی ۲۰۱۹ قراردادش را با شرکت تمدید نکرد و تیم را هم ترک کرد . جیمین در مورخ ۴ ژوئیه ۲۰۲۰ شرکت و مجموعه را بعلت مشکلاتی که میان وی و عضو پیشین مجموعه ( مینا ) پیش امده بود و تبهکار شدن وی به زورگویی و قلدری درمقابل مینا ترک کرد .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *