کیهان کلهر زیر پوست تابستان را به رادیو می برد

کیهان کلهر - 1

زیر پوست تابستان کیهان کلهر روی آنتن رادیو می‌رود

مجموعه رادیویی نمایشی «زیر پوست تابستان» با آوا کیهان کلهر که در ۱۰ قسمت به اتفاق ها دهه ۳۰ شمسی جمهوری اسلامی ایران میپردازد , از شنبه ( ۱۸ مردادماه ) به روی آنتن رادیو نمایش می رود .

نمایش‌نامه‌ی «زیر پوست تابستان» به نویسندگی هانیه نجفی به وقایع ۳۰ تیر ۱۳۳۰ تا ۲۸ مرداد ۱۳۳۱ و به ماجرای علاقه عاطفی در بین یک روزنامه‌نگار برنا و خواهر یکی از نوچه‌های شعبان استخوانی و اتفاقاتی که در بستر هر دو خانواده رخ می دهد , میپردازد .

کیهان کلهر

ژاله محمدعلی , تهیه‌کننده این سریال رادیویی در این زمینه توضیح اعطا کرد : «در این نمایش سعی کردم فضاسازی صحنه‌های مختلف مربوط به آن سالیان و جو حاکم بر جامعه و فضای موسیقایی را که روشنفکران آن دوران در آن حضور داشتند بازسازی کنم . برای تعیین موسیقی با همفکری آقای مجید همزه کارگردان این نمایش , محوریت موسیقایی را بر دو ساز کاملا ایرانی کمانچه و تار گذاشتیم و شنونده‌ها در همه موسیقی‌های این اثر , هم‌نوازی این دو ساز را خواهند شنید . »‌

این تهیه‌کننده در پایان تاکید کرد : «برای موسیقی تیتراژ , از کمانچه‌نوازی مدرس کیهان کلهر به کارگیری کردیم و تیتراژ این سریال نیز به سفارش کارگردان با افکت سرو صدا و اعتراض مردمان آغاز شد . »

گروه رادیویی «زیر پوست تابستان» به نویسندگی هانیه نجفی , تهیه‌کنندگی ژاله محمدعلی , کارگردانی مجید همزه , افکتوری نرگس موسی‌پور , صدابرداری محمدرضا محتشمی , گویندگی شهیندخت نجف‌زاده و با هنرمندی نورالدین جوادیان , نازنین مهیمنی , ناهید مسلمی , رامین پورایمان , سینا نیکوکار , مینو جبارزاده , سوسن مقصودلو , مهدی نمینی مقدم , کامیار محبی , مهدی طهماسبی , نگین خواجه‌نصیر , بهناز بستان‌دوست و تعداد دیگری از بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از ۱۸ مردادماه ساعت ۲۲ به روی آنتن رادیو نمایش میرود .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *