کیهان کلهر , و شجریان در گرانقیمت ترین ماشین دنیا

کیهان کلهر - 1

کیهان کلهر , و شجریان در گرانقیمت ترین ماشین دنیا

کیهان کلهر به مناسبت به دنیا آمدن ۶۹ سالگی حسین علیزاده تصویری زیرخاکی از خود , حسین علیزاده , محمدرضا شجریان و همایون شجریان در یک خودروی کهن منتشر کرد .

کیهان کلهر در صفحه رسمی اینستاگرامش نوشت : ( نمی‌دانم طی این سالها چند هزار کیلومتر در کنار نیز جاده پیمودیم . . . یا این که نمی‌دانم چند مرتبه کره‌ی زمین را با هواپیما بدور زده ایم . . . و اکانت تعداد شب‌هایی که پس از کنسرت سازهایمان را بر دوش انداختیم و خسته , همقدم به هتل برگشتیم دستم نیست . . . اما خوب می دانم که رفاقت و پرواز با تو برادر بزرگ و مدرس کاربلد لایتناهی ست . این کمان به زخمه پر عشق و سوز تو خوشتر کشیده میشود .

 کیهان کلهر نوشت :زادروز ( حسین علیزاده ( بر اهالی دل و هم اکنون و موسیقی شادباد . (

این تصویر با استقبال هواداران موسیقی ایرانی مواجه شده و بسیاری از علاقه‌مندان برای کیهان کلهر کامنت‌های جالبی نوشته‌اند . برای نمونه , کاربری با اشاره به قیمت سرنشینان این ماشین نوشته است : این گرون‌ترین اتومبیل دنیاست!

 

 

کیهان کلهر

کاربر دیگری با اسم رضا متن : ( این عکس واقعاً تاریخیه . معلم شجریان لایک می کرد موقعی که لایک مد کمبود . ( کاربری با اسم هاشم امامی هم به شوخی متن است : جوری که معلومه مدرس [کلهر] که خسته رانندگی میشن جناب علیزاده براشون پرتقال پوست میگیرن!

حسن افراشته کامنت عجیبی برای این پست درج کرده . او متن است : با وجود مدرس [شجریان] , حسین علیزاده چطور روش شده نشسته جلو؟! ( . یوسف هم متن است : ( معلومه دارین حمیرا گوش میدینا! ( کاربر دیگری نیز نوشته : ( خوش شانسی یعنی یه همچین ماشینی بهت بزنه! (

گفتنی است , این چهار هنرمند در ده سال هفتاد و ده سال هشتاد کنسرت‌های مختلفی را در شهرهای جمهوری اسلامی ایران و آن سوی مرز برگزار کردند , از جمله کنسرت ( همنوا با بم ( که برهان اجرای آن یاری به زلزله‌زدگان شهر بم و همدلی و هم‌دردی با مردم شهر بم بود .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *