همایون شجریان از صحبت های احمدی نژاد می گوید

همایون شجریان - 1

همایون شجریان از صحبت های احمدی نژاد می گوید

به گفته ی همایون شجریان چندی پیش محمود احمدی‌نژاد در گفت‌وگویی , از کارایی دوران سر گروهی دولت خویش در حوزه آهنگ دفاع کرد . وی در قسمتی از سخنانش , به ممنوعیت فعالیت محمدرضا شجریان اشاره نمود ; ممنوعیتی که اتفاقا در همان دولت اتفاق افتاد , اگر‌چه که در این مذاکره اعلام شد : «شجریان را دوست دارم و هرکس در همه پرسی می تواند به هر کسی که دوست دارد , رأی بدهد» .

وی در بخشی از سخنان خویش به دیدار اسفندیار رحیم‌مشایی , نائب رئیس وقت خود که‌این ایام در زندان است , با محمدرضا شجریان اشاره نمود . در رابطه درستیِ این سخنان , حیث همایون شجریان را جویا شدیم .

همایون شجریان

همایون شجریان در جواب به‌این سخنان , با اشاره به وضعیت این روزهای پدرش , خاطرنشان کرد : «درباره این مسئله , بابا در شرایطی نیستند که صحبت نمایند .

ملاقاتی که در مصاحبه به آن اشاره می نماید , این تصور را پیش میاورد که بعداز انتخابات ۸۸ , دیداری با معاون اول رییس دولت نهم اتفاق افتاده و از طرف بابا هم هیچ‌گاه به آن اشاره‌ای نشده است . در همین‌جا شدیداً چنین مطلبی را تکذیب میکنم . به هیچ وجه این‌گونه صحت ندارد . »

وی ادامه داد : «خاطرم است در سال ۸۷ اواخر دوره اول دولت و پیش از انتخابات بعدی , ماجرایی که به نظر بابا برنامه‌ریزی شده می‌توانست باشد , عصبانی‌شان کرده بود . بعد از عمل جراحی ریه که عده‌ای از هنرمندان و بازیگران به دیدار و عیادت بابا می‌روند , یکی‌از هنرمندان پیشکسوت , با معاون یادشده سرزده وارد می گردد و بابا متعجب از حضور ایشان , بر خلاف میل و به شرط ادب , سکوت مینمایند و چیزی نمی‌گویند . از جزییات خواسته ایشان بی‌اطلاع هستم , همین‌قدر می دانم که گویا پیشنهادهایی مطرح می‌گردد که پدر با بی‌اعتنایی , با آنها مخالفت می نمایند و ایشان جمع را ترک مینماید . »

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *