محمود یگانه پور در اثر ابتلا به کرونا درگذشت

محمود یگانه پور

محمود یگانه پور در اثر ابتلا به کرونا درگذشت

محمود یگانه ‌پور از مدیران اجرایی عرصه موسیقی صبح روز جاری بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت .  زنده‌یاد یگانه‌پور طی سال‌های گذشته با سمت مدیر اجرایی و مدیریت برنامه با هنرمندان و گروه‌هایی نظیر «فریدون آسرایی» و «کاکوبند» و . . . فعالیت داشت . وی همچنین در زمینه تولید آثار موسیقی و تهیه‌کنندگی کنسرت فعالیت داشتند و در چند آلبوم و کنسرت به عنوان گروه اجرایی حضور داشتند . این اتفاق در حالی رخ داده است که پدر محمود یگانه‌پور نیز دو روز قبل به دلیل ابتلا به کووید – 19 درگذشته بود . با درگذشت زنده‌یاد یگانه پور شمار جانباختگان خانواده آهنگ به دلیل ویروس کرونا به سه نفر رسید . قبلا هم متأسفانه «علیرضا راهب» و «محمدرضا اعرابی» از هنرمندان عرصه شعر و خوانندگی دار فانی را وداع گفته بودند .

طی هفته‌های گذشته چندین چهره دیگر عرصه‌های گوناگون موسیقی نیز به کرونا در گیر شده بودند که بعضا از آن ها به صورت کامل بهبود یافته‌اند و برخی دیگر نیز دوران نقاهت بعد از بیماری را طی می نمایند . از سوی دیگر اغلب چهره‌های موسیقی هم طی هفته‌های اخیر و با اوج گیری دوباره بیماری کرونا در صفحات خویش به تبلیغ استفاده از ماسک و رعایت نکات بهداشتی میپردازند .
بهداشت عمومی و تغذیه , ( فریدون آسرایی ( دقایقی قبل با انتشار خبر تلخی در صفحه فردی خود , ضمن اعلام خبر درگذشت ( محمود یگانه پور ( تهیه و تنظیم کننده سال های قبل خود , او‌را رفیقی درستگو و همکاری لایق دانست .

یگانه پور از تهیه کنندگان باسابقه آهنگ پاپ و از فعالان عرصه موسیقی در سال های آغاز مجدد کار موسیقی پاپ در ایران بود که امروز شنبه براثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت .

محمود یگانه ‌پور همچنین در ایجاد آلبوم‌های «غریبه» , «از تو دورم» و چند اثر دیگر همکاری داشت .

این فعال فرهنگی روز شنبه یازدهم مرداد در حالی که فقط چند روز قبل پدر خود را به علت ابتلا به کرونا از دست داده بود , جان به جان آفرین تسلیم کرد .

محمود یگانه ‌پور متولد ۲۵ مرداد ۱۳۵۶ و دارای دو فرزند ۱۵ و هفت ساله هست .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *