فناوری Orbital Audio و تحول دنیای موسیقی!🎶

ریکی مارتین و فناوری Orbital Audio

مارتین یکی از هدف ها بااهمیت خود برای فناوری Orbital Audio آوردن آن به حوزه بهداشت روان است. او می خواهد به کمک آن علاوه بر ارتقاء تجربه گوش دادن به آهنگ، به ارتقاء تمرکز، کاهش اضطراب و بهبود سلامت روان کاربران یاری دهد. این فرد خبر  از سازگار کردن Orbital Audio با برنامه های تندرستی و رغبت شرکت‌های بزرگ برای به کارگیری از آن خبر می دهد.
«ریکی مارتین» خواننده اهل پورتوریکو با تأسیس استارتاپ خویش به اسم Martin Music Labs از فناوری صوتی Orbital Audio پرده‌برداری کرد. این تکنولوژی که مارتین در‌پی ثبت ابداع آن است؛ نخست در صنعت آوا به فعالیت گرفته خواهد شد و به دنبال در فیلم‌سازی، بازی‌سازی، ورزش و سلامت روان به فعالیت گرفته می‌گردد.

مارتین فناوری Orbital Audio را انقلابی می داند و تحولی که قرار است تولید نماید را با عرضه تلویزیون‌های رنگی که مدل‌های سیاه و سپید را منسوخ کردند مقایسه می‌نماید. مارتین میگوید فناوری‌های صوتی فعلی راضی کننده نیستند و ضعف‌های آن ها را وابستگی به سخت افزار و دردسترس نبودن تعریف می نماید.

 

فناوری Orbital Audio تحول دنیای موسیقی

 

مارتین برای گسترش فناوری صوتی خوبتر و بهبود تجربه گوش دادن به موسیقی با هدفون، به سراغ «Jaycen Joshua»، میکسر آمریکایی و برنده چند جایزه «گرمی» رفته است. براساس گفته های Joshua فناوری های صوتی فعلی به جای اینکه صداها را تفکیک کند، تمامی ترانه را در حوالی سرفرد  پخش میکند. این افراد به روشی برای تفکیک کردن صداها دست پیدا کردند. وی در‌این ارتباط اعلام کرد: «ما بضاعت و توان تفکیک صداهای جداگانه را پیدا کرده‌ایم و میتوانیم آن ها را فارغ از سرگیجه گرفتن استفاده کننده در نزدیکی سر وی به پرواز درآوریم. »

شرکت‌های بزرگی همچون سونی و دالبی کارشناس توسعه و گسترش صدای غوطه ور کننده بوده و در این مورد سال ها تجربه دارا‌هستند. با این حال مارتین میگوید فناوری Orbital Audio در دسته خویش بی‌نظیر است و به امکانات منحصربه‌فرد یا این که پلتفرم جدا نیاز نداشته و با ارزان قیمت ترین هدفون‌ها هم سازش داراست.

مارتین با فناوری Orbital Audio درتلاش برای ساخت صدا، ترانه، پادکست و محتواهای غوطه ور کننده دیگر برای مردم و  کاربران بدون محدودیت سنی می باشد. براین اساس کودک ها به یاری این فناوری می توانند حین شنیدن داستان‌های صوتی «تصاویر آنها را در ذهن خویش مجسم نمایند. »

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *