سهراب پاکزاد از علت ابتلایش به کرونا می گوید

سهراب پاکزاد - 1

سهراب پاکزاد از علت ابتلایش به کرونا می گوید

در هفته قبلی خبرهای ابتلای تعدادی هنرمند عرصه‌های متفاوت به کرونا منتشر شد . از جمله  سهراب  پاکزاد که با تکثیر عکس تست خویش بیان کرد که با وجود عدم پیدایش نشانه ها عمومی کرونا بدین ویروس دچار شده‌است . وی این روزها در قرنطینه خانگی به سر میبرد و حتی تیزر آهنگ جدیدش به اسم «گل بی نقص» را به صورت سلفی و در قرنطینه ضبط و منتشر کرد . به عذر و بهانه این حادثه دقایقی را با سهراب پاکزاد هم‌کلام شدیم و وی از جزئیات ابتلایش به ویروس کووید – 19 گفت که در ادامه میخوانید :

سهراب پاکزاد ابتدا در رابطه آخرین وضعیت خود خاطرنشان کرد : «من علامت خاصی نداشتم و بابت این تست دادم که چند روز پیش با دوست عزیزی بودم که بعد از ملاقات , علامت ها کرونا در ایشان بروز کرد . به اینجانب گفت که تست وی مثبت شده و از من نیز خواست و جواب من نیز مثبت شد . اکنون شرایط جسمی خوبی دارم و هنوز علائمی پیدایش نداده است . ممکن است بیشتر به خاطر این است که همیشه ورزش می کنم و رژیم غذایی مطلوب دارم و به همین منظور از نگاه جسمی به هم نریختم . ولی درطول روز انرژی‌ام افت می نماید و متوجه میشوم که درون بدنم حالت مناسب نیست! بعد از این‌که دکتر , نتیجه تست را دید اعلام کرد که چون هنوز عارضه خاصی پیدایش نکرده است , فعلاً در قرنطینه بمان و مایعات زیادی استفاده کن و بایستی از به کار گیری سرخود دارو خودداری کنم . پزشک من خاطرنشان کرد که اگر تنگی نفس یا سرفه آغاز شد , قطعاً می بایست یک پزشک عمومی من‌را ویزیت نماید و فرآیند درمانم متفاوت خواهد بود اما فعلاً در قرنطینه هستم . »

وی در رابطه دلایل ابتلای خود به کرونا به چنین نکاتی اشاره نمود : «تنها عاملی که باعث میگردد شما مبتلا گردید و برای خودم هم همچنین بود , رعایت نکردن فاصله یک و نیم متر است . بعضی از دوستان عزیز شما مهربان میباشند و دست کرونایی می دهند یا این که در آغوش می‌گیرند و همین باعث می شود که مسافت یک و نیم متر شکسته شود و اگر دچار باشند ویروس را به شما نیز منتقل نمایند . برای من نیز فکرمی کنم همین بوده است . به لحاظ من سه شیوه ساده برای خودداری ابتلا به کرونا وجود دارد . بایستی حتماً ماسک استفاده کنیم و دستکش داشته باشیم و فاصله یک و نیم متر را رعایت کنیم به این راحتی در گیر نمی‌شویم . »

با مسافت کوتاهی پیش از اعلام ابتلای سهراب پاکزاد به کرونا , خبر ابتلای «آصف آریا» به این ویروس هم منتشر شد . هنرمندی که از دوستان نزدیک سهراب پاکزاد است و اغلب آثارشان در قالب یک مجموعه و یک مجموعه تولید میگردد . همین مسئله باعث شد تا شایعه‌هایی درباره شیوع ویروس در تیم تولید این هنرمندان منتشر شد . ولی سهراب پاکزاد این موضوع را کتمان کرد و اذعان کرد : «ابتلای اینجانب و آصف آریا به کرونا به یکدیگر مربوط نیست و این واقعه در استودیوی ما رخ نداده است . ما در روز آنقدر کارهای متعددی انجام می دهیم که حافظه ما قطعاً یاری نمیکند که بدانیم بر اثر چه اتفاقی کرونا گرفته‌ایم . موردی که در ابتدای مصاحبه اشاره کردم راجع به یکی‌از دوستان عزیز نزدیکم بوده که تماس گرفت و اطلاع بخشید که کرونا گرفته است . اینجانب به حالت استثنا متوجه شدم و باز نیز این یک احتمال است . ممکن است که من از دوست خودم نگرفته باشم . آصف هم زمانی مشکوک شد به سرعت تست داد و اظهار کرد که تست من مثبت شده‌است و از همان زمان خودش را قرنطینه کرد . »

پاکزاد چند کلامی نیز خطاب به بقیه مبتلایان به کرونا در رابطه استراتژی شکست دادن این ویروس عنوان کرد : «قوی‌ترین نیروی ممکن در عالم نیروی ذهن ما است و شما با ذهن خودتان میتوانید مسیر هر چیزی را تغییر و تحول دهید . این را به افرادی می گویم که اکنون سرگرم این بیماری میباشند یا این که از روی تخت بیمارستان صدای مرا می‌شنوند . این‌که بخواهید جلوی این بیماری روحیه خودتان را ببازید قطعاً به پیشرفت آن کمک می کنید . تا قبل از این که دچار شوید به شدت جلوگیری فرمائید اما هنگامی دچار شدید از لحاظ ذهنی تصور کنید که یک بیماری است و بایستی دوره‌ای را بگذرانید و خوب می شوید . نترسید و روحیه خودتان را نبازید و قوی باشید و با روحیه خوب مدت زمان قرنطینه را سپری فرمائید . مطمئن مطمئن هستم که در‌حالتی که این فعالیت را انجام دهید , خیلی زود و عالی این بیماری را پشت سر می گذارید . »

این خواننده نهایتاً اعلام کرد : «یک چیز دیگر که مطمئن هستم حال همه ما‌را خوب می نماید این است که ما پنجشنبه یک آهنگ عالی به نام «گل بی نقص» منتشر کردیم . خوشبختانه کارهای این آهنگ پیش از ابتلای من به کرونا به انتها رسید . مطمئن هستم این آهنگ هم مانند کارهای قبلی , حال مردمان خوب کشورمان و تمام ایرانی‌های عزیز را بهتر می نماید . تمام سعی من و گروهمان این است که بتوانیم آهنگ‌هایی تولید کنیم که‌این روزهای سخت را برای کلیه راحت‌تر نماید . امیدوارم که‌این اتفاق چهره دهد . »

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *