تحولات ناگهانی حسین تهی چه‌طور است؟

- 1

سید حسین موسوی ملقب به «تُهی» خوانندهٔ رپ پارسی و پاپ اهل ایران است .
وی که از سال ۱۳۷۹ به‌طور غیرحرفه‌ای وارد عرصهٔ آوا شد و ترانه‌هایش را در استودیوی خانگی خودش ضبط و نشر کرد و از سال ۱۳۸۱ فعالیت‌اش را به‌طور حرفه‌ای آغاز و ترانه‌های خویش را در استودیوهای شهر تهران ضبط کرد . تُهی در سال ۲۰۱۶ , برندهٔ جایزهٔ شایسته ترین خواننده هیپ هاپ پارتی و همینطور برندهٔ جایزهٔ شایسته ترین آهنگ هیپ هاپ در مسابقهٔ جهانی دف باما نوا شد . او در سال ۲۰۱۷ , برای دو‌مین توشه برندهٔ این مسابقهٔ معروف شد . »
تُهی چه بسا سوابق همیاری با امیر تتلو را نیز در کارنامه اش دارااست .
در رابطه وی میگویند که در یکی شب های قدر این سال متحول شده و اما استوری ها و پست هایش در اینستاگرام هم این قصه را تایید می نماید .
نکته جالبی که خیلی ها از آن غافل می‌باشند این است که حسین تُهی به یک باره متحول نشده , سوابق اش می گوید وی امام حسین برعلیه السلام را فراوان دوست داراست .
در فیلم هایی که چندین سال گذشته از وی طی روز تاسوعا و عاشورا و در شهر لندن منتشر شد , حسین تُهی را می دیدیم که در سوگواری ایرانیان مقیم لندن کمپانی کرده و حتی‌د‌ر حالا توزیع نذری در عاشوراست .
وی با این سبقه در گیر دگرگون سازی و تغییراتی شده که ولی فیلم اظهاراتش هم وجود دارد ; فیلمی که دیروز از وی منتشر شد و این خواننده 35 ساله بعضی شغل های قبل اش را نادرست می‌خواند و اما که آدم را جایزالخطا می داند .
تُهی خیلی خالی نیز نبوده که بخواهد ناگهان پُر شود ; هرچه باشد وی سید است , نامش حسین است ; امام حسین درمقابل السلام سالها بعداز شهادتش کماکان آدم ها را مبتلا شگفتی می کند…

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *