کنسرت «امید حاجیلی» بلیط کنسرت هایش فروش نمی رود

«امید حاجیلی» - 1

کنسرت «امید حاجیلی» بلیط کنسرت هایش فروش نمی رود

بلیت فروشی کنسرت «امید حاجیلی» از ساعاتی قبل متوقف شد . فروش بلیت‌های کنسرت دوم مرداد این خواننده از روز گذشته آغاز شده بود ولی بها بلیت‌های این برنامه در فضای مجازی با واکنش کاربران و مخاطبان موسیقی همراه شد . نقدها فعالان فضای مجازی نسبت به زمان قیمتی 70 تا 265 هزار تومانی برای بلیت‌های این کنسرت بود . در طول این مدت نیز با وجود اینکه امید حاجیلی و بقیه خواننده‌ها نقشی در تعیین قیمت بلیت‌ها ندارند ,

این خواننده مورد انتقادات شدیدی واقع شده بود . طی ساعات اخیر کامنت‌ها و پیام‌هایی با لحن‌های تند علیه حاجیلی در فضای مجازی منتشر شده اما این خواننده فعلاً رویه سکوت پیش گرفته است . شنیده‌های خبرنگار «موسیقی ما» حکایت از آن دارد که موضوع قیمت بلیت‌ها و حاشیه‌های یک روز اخیر باعث شده تا برگزارکنندگان کنسرت  فعلاً فروش بلیت را متوقف کنند . صفحه فروش بلیت‌های کنسرت امید حاجیلی در حال حاضر از قسمت کنسرت‌های پاپ به قسمت به زودی سایت ایران کنسرت منتقل شده‌است و درون صفحه آن نیز امکان خرید بلیت نیست .

امید حاجیلی

کنسرت فرزاد فرزین نیز بلا تکلیف است!

فعلا کنسرت «فرزاد فرزین» هم در قسمت به زودی سایت «ایران کنسرت» قرار دارد و جدول قیمت‌‌هایش مشابه اجرای امید حاجیلی است . گفته شده بها 70 تا 265 هزار تومان توافق اغلب تهیه‌کننده‌ها بوده است اما هنوز تکلیف ادامه فروش بلیت کنسرت‌های  و بقیه اجراها مشخص نیست . بعضی منابع نزدیک به دست‌اندرکاران کنسرت امید حاجیلی در ساعت 14 روز نهم تیر , طی صحبت‌های کوتاهی این نکته را اعلام کردند که رایزنی‌های مجدد در رابطه جزئیات قیمت بلیت کنسرت‌های موسیقی تهران در جریان است و اطلاعات تکمیلی در رابطه ادامه فرآیند فروش بلیت‌ها ظرف ساعات آینده اعلام می‌گردد .

خبر تکمیلی ; ساعت 15 : 20 :
لحظاتی قبل صفحه فروش بلیت کنسرت فرزاد فرزین در تاریخ 25 تیر که در قسمت به زودی سایت کشور‌ایران کنسرت قرار داشت از آن بخش هم حذف شد .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *