آندره آ بوچلی , به کرونا دچار شد

- 1

آندره‌آ بوچلی , خواننده سرشناس اپرای ایتالیا روز سه شنبه ۲۶ مه ( شش خرداد ماه ) اظهار کرد که به بیماری کووید – ۱۹ دچار شده بود ولی اکنون بهبود یافته است . وی تجربه‌ی خویش از این بیماری را یک «کابوس» تعریف کرد .

بوچلی که از سن ۱۲ سالگی بصیرت خویش را از دست داده است , در حین نقط ی اوج شیوع ویروس کرونا در ایتالیا با حضور در کلیسای گوتیک میلان و با ملازمت یک نوازنده ارگ , چهار سرود را اجرا کرد . اجرای زنده «موسیقی برای امید» در شب عید تمیز تا به امروز بیشتراز ۴۰ میلیون توشه در یوتیوب چشم شده‌است .

به گزارش یورونیوز , بیشتراز یک ماه پیش تست ویروس کرونا این هنرمند ۶۱ ساله ایتالیایی مثبت شد البته او این مورد را رسانه‌ای نکرد .

او در درمانگاه کشلقمه زمانیکه برای اهدای پلاسمای خونش با همسرش حاضر شده بود , بیان کرد : «یک فاجعه بود . تمام خانواده اینجانب در گیر شدند . »

پلاسمای خون بیماران بهبود یافته از ویروس نو کرونا مورد به کارگیری محققانی قرار میگیرد که امیدوار به معالجه این بیماری با استعمال از این ماده میباشند .

بوچلی اظهار‌کرد : «همه ما تب داشتیم و عطسه و سرفه می‌کردیم . » او اما تاکید کرد بیماری در آن ها شدید نبوده است .

این هنرمند ادامه داد : «ما به‌خوبی این بیماری را پشت راز گذاشتیم گرچه بدون چاره شدم کنسرت‌هایم را کنسل کنم و یک تجربه تلخ بود . »

او در رابطه تجربه این بیماری بیان کرد : «مثل معاش در کابوس بود چون احساس میکردم دیگری کنترلی روی چیزی ندارم . امیدوار بودم زودتر از این کابوس بیدار نحس .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *