آشنایی با آثار آرون افشار

آرون افشار - 1

آشنایی با آثار آرون افشار

یکی دیگر از هنرمندان جوان و نام آشنای مملکت عزیزمان ایران کسی نیست جز وحید افشار با نام مستعار آرون افشار .

آرون که در مشهد بزرگ شده و زندگی میکند ابتدا با خواندن در مراسم های خانوادگی و جشن ها توانست استعداد خویش را تا حدودی بروز داده و به رخ دیگران بکشد و در نهایت شناخت با معین راهبر یکی دیگر از تنظیم کنندگان به نام موسیقی پاپ توانست به سرعت خویش را به محبوبترین هنرمند جوان تبدیل نماید .

دانلود آهنگ‌های آرون افشار در رسانه جوان حالا میسر شده و شما می توانید همه آهنگ هایی که آرون تا به هم اکنون رسمی و غیر رسمی منتشر کرده دانلود نمائید و لذت ببرید .

از جمله موزیک های شنیدنی آرون میتوان به جانم باش و زلزله و مادر و دلشوره شب رویایی و . . . اشاره نمود .

وسعت صدا و رسایی صدای آرون افشار در سبک خویش بی نظیر و بی رغیب بوده که‌این رسایی طرفداران خود را برای آرون دو چندان کرده .

آرون افشار

آرون افشار چگونه مشهور شد؟

آرون با اجرا و شرکت در مراسم ها و جذب توجه کردن جلوی دوربین های موبایل و فیلم برداری قبلی از معروفیت خود هم آثار ویدیویی که بازخوانی خواندگان داخلی و خارجی بود , از خویش به جا نهاده است .

این هنرمند جوان مشهدی با فراگیر شدن موزیک‌های خویش هرچه سریعتر تمایل به گرفتن مجوز و اخذ جواز انتشار قطعات و همچنین اجرای کنسرت گرفته که موفق هم شده . شاید به جرأت بتوان اعلام‌کرد تمامی این شهرت خود را مدیون تهیه کننده و البته مدیر اجرایی و برنامه خود معین راهبر می باشد . به این دلیل که حمایت های بی دریغ و تهیه و تنظیم های دقیق و خاص معین راهبر توانست هرچه سریعتر آوا های آرون افشار را هیت و پر بازدید کند .

درحال حاضر آرون افشار تجربه اجرای زنده در بزرگترین سالن های کنسرت داخل کشور‌ایران را دارد به نحوی که با پیش فروش کردن صندلی و جایگاه ها در اندک زمانی
همه بلیط ها به فروش رفته که نشان دهنده ارادت و علاقه خاص هواداران به صدای آرون عزیز می باشد .

امید‌داریم این موفقیت ها کوتاه مدت نباشد و با فعالیت در چارچوب جمهوری اسلامی ایران این سبک و حال آرون حفظ شده و آهنگ ایرانی هرچه سریعتر
قدرتمند تر از پیشین شود به دلیل آن که هنرمندان پیشکسوت جای خود را به امثال آرون می دهند پس باید حرفی برای گفتن باقی مانده باشد و این بار سنگین در مارکت موسیقی کشور ایران را هرچه خوبتر و قوی‌تر ارائه دهند .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *